Artemisbet Gecikmiş Ödemeler Nasıl Alınır?

Artemisbet gecikmiş ödemeler sitenin sizlere yapacağı ödemelerde yaşanan gecikmelerden bu gecikmeler çok fazla olmamakla birlikte bazı zamanlar yaşanmaktadır. Bu yaşanan gecikmelerin önleyebilmek ve sorunu çözebilmek için yapabileceğiniz en hızlı yöntem ise direkt olarak destek ekibine bu durumun ne demektir. Çünkü destek siz destek istemediğiniz müddetçe size herhangi bir şekilde ulaşır sorununuzu çözmek için size bilgi vermezler. Özellikle sizin canlı destek veya mail adreslerinden sorununuzu yatmayan miktarınızı ve neden ne süreyle yatmadığını anlatmanız gerekmektedir. Bu şekilde bilgilendirme yaptığınızda sorunumuz en kısa sürede çözülecektir ve geciken ödemeniz de en kısa sürede hesabımıza yatacaktır. Bu oluşan gecikme eğer Artemisbet dışında bir kaynaktan oluştursa da bunun bilgilendirmesi size yapacak ve başka bir şekilde çözüm oluşturulacaktır.

Artemisbet Ödemeler Hangi Aralıkta Alınır?

Artemisbet ödeme yöntemleri herhangi bir zaman kısıtlaması ile kısıtlandırılmıştır. En azından site tarafından kısıtlandı kılmamıştır. Bunun özellikle banka havale yönteminde bazı sorunlar yaşanmaktadır. Bunun sebebi de banka havale veya EFT yöntemlerini belli saatlerde kesintiye uğramasından kaynaklanmaktadır. Bunun dışında herhangi bir şekilde site sizlere saat aralığı belirtmeden rahatlık ve ödeme yapabilmenizi sağlamıştır.

Artemisbet Canlı Destek

Artemisbet canlı destek hizmeti 7/24 aktif olan ve site ile ilgili yaşanılan problemler de en hızlı çözüm aracınız olacak olan destek hizmetidir. Canlı destek hizmetinde direkt olarak başvurduğunuz her an destek alabileceğiniz ve herhangi bir şekilde aksamaya uğramadan sorunumuzu en kısa sürede çözebilecek olan ekiptir. Bu ekip7/24 çalıştığından dolayı da dilediğiniz her an hizmet alabilir ve sorununuzu çözebilirsiniz.

Artemisbet Ödeme Limiti Uyguluyor Mu?

Artemisbet ödeme limiti bakımından canlı bahis bürosunu masaya yatırdığımızda son derece makul olan limitlerle işlem yapabildiğinizi göreceksiniz. Günlük çekim limiti minimum 50 TL olarak belirlenmiştir. Ecopayz uygulaması en az 50 TL tutarında çekim işlemi yapmanız zorunludur. TL nakit uygulamasında ve banka havalesi uygulamasında ise en az çekim limiti günlük 100 TL olarak belirlenmiştir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın